| Bogdi_Bogdi_1990 a întrebat:

Salut am o broasca testoasa si vreau sa aflu ce e femela sau barbat, broasca o am de 5 luni im puteti spune?

4 răspunsuri:
| HardCore7750 a răspuns:

Du-te la veterinar, iti va spune sigur
Toate cele bune

| vRemi a răspuns:

Mai bine te duci la un veterinar sa iti zica el
Pentru ca din cate stiu eu broastele au cloaca, deci trebuie sa bagi mana prin unele locuri ca sa aflii, si e scarbos.

| Roxy5199 a răspuns:

Uita-te la coada, daca-i lunga, e mascul, caca-i scurta e femela. poti sa te mai uiti la burta, daca o are putin scobita, e mascul, daca o are plata, e femela. sune-mi rezultatul

| Violetta0793 a răspuns:

Hei! Da si eu am 3 broscute si stiu ce sunt.Doar daca sunt de alea mai micute nu gigantice ca la alea gigantice nu stiu.La femele are pe burtica drept si la mascul are un fel de deal mic pe burtica. Sper ca am fost de folos! Bye! funda?