| Laura20035647 a întrebat:

Salut.As vrea sa cumpăr un câine din rasa cocker spaniol.Am văzut pe internet anunțuri in care ziceau ca dau gratis acești câini.Pot avea încredere in persoanele de genul? Fiindcă de ce ai da un câine din aceasta rasa pe gratis?

Răspuns Câştigător
| Adrian_Mares_1972 a răspuns:

Daca te pricepi la caini si stii sa-i diferentiezi daca sunt sau nu de rasa, poti avea incredere.Mai sunt si oameni care nu doresc un profit de pe urma animalului lor, pot fi si cauze de ordin financiar care ii conduc la aceasta solutie.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ia-l gratis dacă e cocker si il ofera cineva... Că doar nu iei persoana (chiar dacă e de incredere sau nu e) sa o adopti. :-)

| MihaiNicu23 a răspuns:

Mai sunt si oameni care ii doneaza dar ai grija sa nu ii iei bolnavi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimeni nu o sa dea gratis un caine care costa in jur de 400 de euro, ci doar corcituri de care incearca sa scape.
Caine fara pedigree= corcitura