| Pelinel_Gabriel_1999 a întrebat:

Daca cățelușă este de rasa si tatăl maidanez, puii ca cine vor ieși mai mult?

3 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Este total imprevizibil cum vor iesi puii, eu de pilda am luat un metis de pechinez si erau 3 frati, cel pe care l-am vrut eu avea parul scurt pe cand fratii lui erau cu parul lung, deci nu se stie nicidoata cu cine vor semana puii

| 2008anonim2008 a răspuns:

Ce rasa e catelusa si ce talie are maidanezul? Spune-mi te rog si culorile ca am patit cu catelusa mea la fel.

| Wkehiwjwjw a răspuns:

Eu am un bishon havanez alb care e tatăl și mama, nu stiu ce rasa e, însă e puțin mai mare decât bishonul și e alb și la Cap are maro și negru, însă nu știu dacă puii vor ieși ca tatăl, eu sper sa fie ca tatăl, mici și albi