| OmulMare a întrebat:

Salut.Dati-mi si mie niste nume faine de caini...P.S Cainele e din rasa ciobanesc caucazian..nu stiu daca numele se pun dupa raze dar sa fie unul frumos..Ms

Răspuns Câştigător
| IzzyBizziy a răspuns:

Aky,Kira(pentru fete e foarte dragut)Boy,rocky,Cora,Oscar,Luppy,Alma,Floppy,Spike, lucky, king
Mi separ niste nume frumoase pentru aceasta rasa, sa iti traiasca catelul, este intr-adevar superb.

1 răspuns:
| dony89 a răspuns:

Http://www.animale.ro/nume-de-caini

Aici gasesti nume de caini de la A la Z si iti vei alege unul care ti se pare tie cel mai potrivit pentru el.
Il poti dresa ca sa nu ai probleme cu el pe viitor: www.cartedresajcanin.ro