| CuppiDoon a întrebat:

Salut, de curand mi-am propus sa-mi iau un papagal (nimfa) si as vrea sa stiu cum sa deosebesc baiatuld e fata si adultul de pui?

5 răspunsuri:
| ELNuInvataMomentan a răspuns:

Te pot ajuta doar cu un lucru:baiatul are ciocul mai mov

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa culori daca sunt diferiti baiatului ii cad penele si in general femele sunt mai micute pui pai...nu stiu al meu nu are:d

| JusyIsMyLove a răspuns:

LoooooooooL tipule cre ca esti de la blokkkklaughinglaughinglaughinglaughing=0)rolling on the floor=000=|))rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorcum drekk sa nu deosebesti papa?!rolling on the floor=0)rolling on the floordu-te drekkrolling on the floor=0)=|))=0)-))rolling on the floorrolling on the floorLooooooooool;

| JusyIsMyLove a răspuns:

Ie bine ca ai dat stu pid