| LeXb0y a întrebat:

Salut, Poate sa imi spuna cineva un magazin de animale prin orasul Targoviste? Azi mi-a murit cateaua [ un ciobanesc german ] si as vrea sa imi cumpar un pui de rottweiller. Funda! mersi

3 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Ceau
Studiez medicina veterinara:
Desi nu sunt din Targoviste am vrut totusi sa iti spun ca pet shopurile in general detin animale bolnave, cu purici etc.
Mai bine ai cumpara de la un crescator daca nu doresti sa dai multi bani pe veterinar in caz ca noul tau catel are simptome de vreo boala.
www.canisapremium.ro/caini_rottweiler-de-vanzare_76/
&
www.caini-vanzare.ro/Targoviste_83/Rottweiler-_57/

www.vanzaricaini.ro/Targoviste__30/Rottweiler_289

| andreeapp a răspuns:

Salut, nu sunt din Targoviste, dar nu iti lua catel din petshop sad foarte putini din cateii de acolo sunt sanatosi, si o sa ai noroc daca apuci 2 ani cu el... dupa aia suferi ca iti moare... ia-ti de la o crescatorie (dar ai grija ce alegi, documenteaza-te inainte, pentru ca nu toate sunt de incredere). bafta!

| senal a răspuns:

Prin zona Chindiei gasestiwinking