| Iuhas_Octavian_1977 a întrebat:

Salut tpu.Am o broscuta testoasa de aprixomativ un an.Ieri,cand am ajuns acasa, nu era in acvariu.Acvariul era la aproximativ 50 cm inaltime fata de podeaua apartamentului. Oare s-a ranit cand a sarit din acvariu? Cum sa o gasesc? Unde s-ar putea ascunde?
Va rog frumos, ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| Adinutzaa_Ady_1997 a răspuns:

Pai..depinde. Pentru ca daca a cazut pe burta sigur s-a lovit dar daca a cazut pe carapace nu happy App:caut-o pe sub lucruri

Funda?

2 răspunsuri:
| paktpu a răspuns:

Nu cred ca sa ranit, dar trebuie sa o gasesti poate s-a ascuns undeva...

| Paul_Dist_1979 a răspuns:

Vezi ca ea cauta locuri reci si intunecoase si nu cred ca s-a ranit, dar incerca sa ai grija mai mare de ea, si cauta-i o cutiuta cu nisip ca-i place foarte mult si in nisip happy Funda? big grin