| UnAltAnonimCelebru a întrebat:

Am o intrebare... aparatul foto DSL-R Nikon d3300 este bun (calitate, greutate etc). FUNDA

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Da, e un aparat bun pentru inițierea unui amator în fotografia de calitate, aproape profesională. Oricum, poți face cu el o grămadă de lucruri - doar să ai voință să îi înveți toate „chichițele".
Dezavantaj: ai nevoie de cel puțin un obiectiv în plus față de cel din kit și nu în ultimul rând de un bliț suplimentar, o telecomandă și un trepied. Astea, doar așa la o primă strigare. Și nu prea sunt ieftine... Din fericire, mai găsești și la mâna a doua.

1 răspuns:
| HRYPTR a răspuns:

Este super ok, am si eu unul. Nu conteaza foarte mult aparatul daca vrei sa te apuci de fotografie. Daca e de la Nikon si e D3000 si mai sus, e ok, conteaza mai mult setarile.