| sexsimb0l a întrebat:

am un acvariu si am mai multe genuri de pesti zebre moli etc dar am si sumi si cu ei am o problema nu stiu dc stau cu capul in jos dar doar de 2-3 zile ce pot face si mai am o intrebare nu stiu de ce mor mai multi si azi am gasit morti 3 pesti cine ma ajuta?

1 răspuns:
| Andr3y007 a răspuns:

Pai in primul rand schimbale apa in al 2 lea rand vezi ce temperatura ai la apa sa nu fie prea mica ai incalzitor?
in al 3 lea rand sa fie apa aerisita sa ai pompa de aia de aer
funda?