| Flor1N94 a întrebat:

Am un caine Ciobanesc Caucazian si imi e foarte greu sa il caut de capuse, am mai cautat dar nu am gasit nimica, dar presupun k prin parul pe care il are, o fi avand, asa ca va rog sa imi spuneti ceva pentru capuse sa nu se urce pe el daca nu are, iar daca are sa le omoare, ceva sa fie pentru amandoua cazurile sa il fereasca pe caine de capuse chiar daca are(sa le omoare) si daca nu are sa opreasca capusele in a se urca pe el, Multumesc!

Răspuns Câştigător
| AlexandraGabriellaLova a răspuns:

Ia Frontline Combo, eu asta folosesc pe câinele meu şi nu are urmă de căpuşe! Mult noroc! happywinking

3 răspunsuri:
| Flor1N94 explică:

P.S: Nu conteaza pretul la produsele pe care mi le recomandati! (poate sa fie pret si de 100-300ron daca este nevoie nu conteaza, dar cainele sa fie sanatos big grin )

| Flor1N94 explică:

App, nu conteaza pretul la ceea ce imi recomandati, dar sa fie bun! pretul poate sa fie chiar si de o suma exagerat de mare, dar daca face bine contra capuselor platesc cu cel mai mare drag, cainele sa fie sanatos nu alceva happy!

| Flor1N94 explică:

Si Frontline e praf sau sprei? ...si de cate ori pe zi il dai cu el?happy