| T0PS3CR3T a întrebat:

Dece se zice ca cainele e cel mai bun prieten al omului?

Răspuns Câştigător
| A4DrIAn a răspuns:

Cainele te isoteste peste tot nu te minte isi apara stapanul de oricine si nu il uita nicidata pana la moarte!sad
Eu am avut un caine si a murit.

3 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Pentru ca el este devotat, te apara de dusmani, incearca sa te inveseleasca cand esti trist.

| 이벨 a răspuns:

Uita-te la filmul "hachiko a dog's story" si o sa afli raspunsul happy

| GabyAdicaEu a răspuns:

Daca ai un caine in curte iti apara casa, este s foarte sociabil poti discuta cu el, chiar daca nu-ti raspunde intelege tot, el te ajuta la nevoie, este ca un membru al familiei, cand familia e fericita si el e fericit, cand familia e trista si el e trist.Este un suflet foarte bun! Cel putin asta observ la cainele meu!