| TheBrownEye a întrebat:

In Sibiu la ce magazin se gasesc fire scoubidoo (fire de plastic ce se folosesc la impletituri)? As vrea sa-mi spuneti si pe unde este magazinul respectiv. Dau funditaaa, pls un raspuns rapid.

2 răspunsuri:
| Darcos a răspuns:

Eu am fost prin Sibiu si am vazut un magazin... Dar nu stiu pe unde era(Imi amintesc ca pe o strada mai mare si aglomerata)

| ale2000mi a răspuns:

De obicei la magazinele pentru hobbiuri, dar si la librari, dar uni le stiu ca fire de plastic pentru impletit, dar daca nu-le gasesti, in schimb ai putea sa faci bratari si brelocuri din sarma dinaceea mai subtire
sper ca raspunsul meu sa iti fie de folos