| andrei1121 a întrebat:

ofer funda pentru cine imi spune de unde pot sa cumpar ingrasamant(kno3) ca am vazut la tara ca bunica punea la rosi sapa rosile si punea ingrasamantul dar mi-a zis ca i-a dat o vecina dar vreau si eu ingrasamant de ala pentru ca e nitrat de potasiu si vreau sa stiu de unde asi putea sa cumpar dar sa ziceti si numele magazinului dar daca sunteti din tg jiu si strada si numele magazinului astept raspunsuri

Răspuns Câştigător
| Fantoma_1807 a răspuns:

Gasesti la farmacii fitosanitare

1 răspuns:
| lady_6820 a răspuns:

Cauta prin farmaci care se ocupa cu seminte si ingrasaminte si ierbicide acolo gasasti si e la pret de 120 lei sacu