| thegame9 a întrebat:

Salut TPU!
Sunt din Pitesti(Arges) si as vrea sa cumpar un Husky Siberian.
Cine detine unul sau a auzit pe cineva care are de vanzare, sa imi raspunda mai jos sau sa-mi trimita un mesaj cu id-ul sau nr de telefon. Ofer 300 ron

1 răspuns:
| JockerStoica a răspuns:

Imi pare rau sa iti zic dar cu 300 ron nu o sa gasesti niciodata. Cainii care nu au pedigree, carnet de performante, Pasaport si Microcip si alte tampenii. Costa cel putin 500 de ron asa ca mai cauta