| laur4all a întrebat:

vreau sa imi cumpar un caine dar nu stiu ce rasa ar fi buna pentru apartament.(sa nu lase prea mult par) multumesc

Răspuns Câştigător
| mady07 a răspuns:

#
# 2. Bichon Frise
# 3. Canis/ Caniche/ Pudel
# 4. Shih Tzu
# 5. Chihuahua
# 6. West Highland White Terrier
# 7. Pug/ Mops/Carlin
# 8. Shar Pei funda?

6 răspunsuri:
| Luana2347 a răspuns:

Chiwawa

| EmmEmma a răspuns:

Sincer eu am un catel pechinez si iti spun sincer chiar nu lasa par daca stii cum sa il ingrijesti si in plus este fffff jucaus si destept dar iti spun si eu stau la bloc dar nu lasa par bine orice caine lasa par dar la almeu nici nu se observa

| atentat a răspuns:

Shar Pei

Răspuns utilizator avertizat
| andy200138 a răspuns:

Daca vrei un catel iti zic sa-ti iei un si-tzu care costa in jur de 14 milioane. eu am 2 eu si pentru sora mea geamana.nu lasa deloc par si sunt foarte, foarte jucausi! multumesc!

| HelloKittyyy a răspuns:

Bichon thinking e si taree dragutss love struck