| Loker a întrebat:

Vreau si eu cateva sfaturi de la voi! Voi cum v-ati invatat catelul sa isi faca nevoile afara? Vreau sfaturi de la cei care au invatat cateii sa faca asta, nu vreau linkuri! DAU FUNDA! Multumesc!

2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Eu mi-am invatat catelul sa faca nevoiele afara dupa ce il certam cand facea in casa.
In maxim 6-7 zile, catelusul plangea la usa sa il scot afara.
O seara bunahappy

| nouatigaraelectronica a răspuns:

Al meu s-a invatat singur. De fapt, a facut in casa de cateva ori si l-am certat. Pe urma l-am dus afara si incet incet s-a obisnuit. Bafta happy