| Ramona3766 a întrebat:

Am o pisicuta tigrata, cu sosetute albe, scumpa si jucausa. Niste idei pentru nume mi-ar fi de folos. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Dema a răspuns:

Buna! Iti voi enumera vreo doua care imi plac si mie: chatterbox
- Emma
- Melisa
- Tasha
- Sarah
- Ella
- Mara (pe pisica mea o cheama asa)
Pune-i mai bine un nume nu foarte lung shame on you ca sa-l memorizeze mai usor ok
Dar daca vrei uite si altele mai lungi
- SAmantha
- Jasmine
- SAbrina
- Cleopatra
Succes! peace sign

10 răspunsuri:
| MeGustaaaaa a răspuns:

Buna.Uite niste nume ce imi plac mie:
Kitty,Mimi,Sony,Samy,Issa,Izza,Romy,Ramo,Emy,Eny,Penny,Selly,Kery,Dunguta, Sosetuta, Cuta...
Succes!

| chelie91ptm a răspuns:

Elefant, iepure

| chelie91ptm a răspuns:

Adăugat de Andreutza Suzy
Gen: Feminin
Tami
Gen: Feminin
Pe mata mea o cheama Tamilia si este o tigrata superba (europeana). Initial i-am ales numele Tabita dar toata lumea intelegea Tamita si asa am cosmetizat numele si a ramas Tamilia. Am gasit-o la Obor intr-o dimineata cand am iesit din tura de noapte si intre timp a devenit stapana casei. Daca o lasam pe strada nu ar fi supravietuit deoarece era foarte mica. In general o strigam Vaca deorece ne uimeste cum bea apa - se uda pana la gat exact ca vacile de la tara care beau apa din jgheaburi - si merge cu picaturile de apa pe tot parchetul.
Adăugat de oana_lya Tanu
Gen: Masculin
Adăugat de carmen-daniela Tasha
Gen: Feminin
Taz
Gen: Masculin
Teri
Gen: Feminin
Adăugat de Andreutza Tiger
Gen: Masculin
Adăugat de missfunnycat Tigruta
Gen: Feminin
Daca aveti o pisica tigrata, va sugerez cu multa placere sa ii puneti acest nume. Este un nume simpatic si jucaus pe care pisica dumneavoastra il va retine foarte usor.
Tili
Gen: Nedefinit
Tisa (Tisha)
Gen: Feminin
Adăugat de alexskn Tisi
Gen: Feminin
Adăugat de irinuka_matei07 Titi
Gen: Nedefinit

| chelie91ptm a răspuns:

Tzotzo

Gen: Feminin
Numele meu de buletin - sunt o pisicuta tare dragalasa, asa i-a placut mamei mele sa-mi spuna deoarece sar in sus la fiecare chemare a ei.

Tami
Gen: Feminin
Pe mata mea o cheama Tamilia si este o tigrata superba (europeana). Initial i-am ales numele Tabita dar toata lumea intelegea Tamita si asa am cosmetizat numele si a ramas Tamilia. Am gasit-o la Obor intr-o dimineata cand am iesit din tura de noapte si intre timp a devenit stapana casei. Daca o lasam pe strada nu ar fi supravietuit deoarece era foarte mica. In general o strigam Vaca deorece ne uimeste cum bea apa - se uda pana la gat exact ca vacile de la tara care beau apa din jgheaburi - si merge cu picaturile de apa pe tot parchetul.

| xAbb a răspuns:

Numeleee meuu e nume de pisica? T.T laughing Iti sugerez şosetuţă blushing

| florina15 a răspuns:

Ii poti da nume Tigra, sau Tigrera
Nume pentru pisicute:
A
Adele
Abby
Asia
Alma
Alissa
Alice
Ariel
Amy B
Betty
Bella
Bitzi
Bonnie
C
Cici
Candy
Carrie D
Darling
Daisy
Dora
Doris
E
Emy
Ella
Elma
Exi F
Fluffy
Fifi
Fanny
Flippy
H
Honey
Hanny J
Joke
Jasmin
Jody
K
Kelly
Kim
Kara
Katie
Kari
Kiri
Kiss L
Lady
Loony
Lilly
Linda
Lolita
M
Maddie
Mitzi
Mitzuca
Minnie
Missy
Miss
Mika
Miska
Misha
Masha
Mara
Merry
Mary
Mandy
Mara
Mommy N
Natty
Nanny
Netty
Nona
Nora
Nini
Niki
P
Pisi
Pisuna
Pissy
Pussy
Puss
Pisa
Pony
Pam
Paty S
Sissy
Samy
Suzy
T
Tanja
Tamy
Tassy
Tony Y
Yam-yam
Yummy
Z
Ziggy

| Adinkra a răspuns:

Tigruta, pussy, bijoux, amelie

| Zyzu a răspuns:

Lola love struck

| NanaNana123 a răspuns:

Scarfy
Miaunica
Mili
Sisi
Pufoasa
Succes cu alegerea unui nume!

| armandogabriel a răspuns:

Jesika