| razvanell a întrebat:

Urmeaza ziua unei prietene bune acum pe 22 Mai si isi doreste foarte mult un catelush Yorkshire Terrier Toy.Am cautat pe google si pe diferite site-uri rasa respectiva dar am gasit sa cumpar la preturi de la peste 200 euro in sus straight face! precizez ca am doar 100 de euro si sunt dispus sa cumpar un catelus! App sunt din Ploiesti, Prahova! Care ma ajuta si pe mine?

5 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/search
contacteaza-i pe cei pe care ii gasesti si spune-le ca ai nevoie pentru prietena ta si ca nu ai suficienti bani!

| Skylerx a răspuns:

Dar ii poti cumpara si alta rasa sau altceva: orice cadou este special si doar este daruit din toata inima!

| matt25 a răspuns:

Sunt sceptic in faptul ca vei gasi la pretul de 100 euro Yorkshire Terrier. :-)

| razvanell explică:

@BritneyFan am incercat dar nu a interesat pe nimeni
@Kronstadt am intra pe site-ul ala si nu mi-a raspuns nimeni la telefon! Merci oricum happy