| anonim_4396 a întrebat:

Salutari! As vrea sa-mi achizitionez o pisicuta, dar de undeva de incredere. Preferabil sa aiba vaccinuri facute. O vreau de micuta. Stie cineva de unde?

Răspuns Câştigător
| RedNose a răspuns:

Cauta crescatori daca vrei ceva calumea, 100% pura,sanatoasa si nu pisici comunitare sau sa dai bani pe o metisa. Pisicile din felise iti da acte si ai garantia ca pleci de la ei cu un pui sanatos si totul la zi,nu cu carnet de sanatate falsificat sau cine stie ce altceva. Pretul unui pui e destul de mare,dar merita. Era bine sa adopti si una de pe strada,dar eu au adoptat una si mi-a distrus tot prin casa: flori,perdele, pereti, una de rasa e altfel, au temperament specific rasei, da la una comunitare nu stii nimic despre ea.
Uite felise din Romania:
http://pisica.ro/canise-din-romania

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La centrul de adoptie unde sant animale abandonate.

| rapp2020 a răspuns:

De la magazinthinking