| DanielaMe a întrebat:

Salutt! Ce telefon gen IPhone si Samsung Galaxy S imi propuneti, vara asta mi-am propus sa ma ocup de ceva sa fac niste bani... vreau sa-mi cumpar un model bun si ieftin, sa ma goleasca pe mine, dar nu pe parinti, mrs. Bye :*.

Răspuns Câştigător
| Daniel_8701 a răspuns:

Iphone se aude foarte incet dar este foarte rapid si amuzant pentru jocuri iar Samsung galaxy s este foarte bun in detoate si il gasesti si mai ieftin

3 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Ai tu afaceri atat de importante sa-ti cumperi un tel scump? Sau il iei degeaba

| Amy_3937 a răspuns:

Ori ce fel de HTC

| Shiver a răspuns:

Nokia 5230