| Bubulle a întrebat:

Sers love struck. Vreau niste idei pentru About Me.love struck. va rogg love struck

4 răspunsuri:
| myha a răspuns:

Iti poti pune niste poze.sau playlist. eu asa am.
Sau poti scrie : nebuna, prea putin cicalitoare, adorabila, EU. cred ca asta ma descrie cel mai bine.
:d o. o

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa scrii cateva chestii despre tine, fara chestii stralucitoare fara sa sCrY aJa, fara si fara nebunatica si mai stiu eu ce, pentru ca pot sa bag mana-n foc ca nu ai pentru ce sa scrii ca esti nebuna.

| deviant18 a răspuns:

Ca sa iti traduc: about me inseamna despre mine. in cazu asta despre tine. ce ar fi sa incerci sa scrii acolo despre tine?! pun pariu ca nu te'ai fi gandit la astalaughing
doamne ce intrebari. grow up kids

| Bubulle explică:

Deci stiu ca asta inseamna sh am pus cevaa despre mine. dar vreau sa schimb.