| MrFunky2 a întrebat:

Sper sa cititi pana la capat. Vreau sa ma apuc de vlog, dar mi se vad venele la ochi si am niste dungi pe fata.Ma rog,imi e FOARTE frica sa nu fiu aspru judecat dupa cum arat, pentru ca oricum voi fii judecat..ma rog, sa ma apuc sau nu?(dupa parerea mea sunt amuzant si am subiecte big grin)

4 răspunsuri:
| 393Dan a răspuns:

Eu zic sa incerci. Peste tot, mai ales pe net vor fi oameni care te vor judeca aspru. Insa in acelasi timp sunt foarte multi care iti vor lua apararea indiferent de ceea ce spui.

| SERIALS a răspuns:

Sa dai link sa urmarim si noi

| Andreea213 a răspuns:

Incearca. Poate ca vei avea succes. Mereu vor fi oameni care te vor judeca, nu trebuie sa ii bagi in seama. Sa ne dai si noua linkul de la canalul tau, poate te vom urmari.

| CocMovistar1996 a răspuns:

Eu zic pentru inceput sa fi anonim gen sa iti iei o masca, sa-ti pui ceva in cap sa nu ti se vada fata, dupa ceva timp te poti aratawinking