| VampDiaries a întrebat:

Spunți-mi cum se ingrijesc pestii Guppi. Fundita la cel mai folositor raspuns!

Răspuns Câştigător
| AI3x a răspuns:

Nu este adevarat guppy sunt linistiti si compatibili cu alte specii iar de ingrijit este foarte usor apa simbata odata la saptamana 25-50% din apa si mancare de doua ori pe zi si cateva plantute in acvariu pentru a se simti in mediul lor natural pentru mai multe detalii da-mi add la id alex_ingerul_fetelor2009si mai vorbim

1 răspuns:
| NitrowsDwt a răspuns:

Eu am doi Guppi.Si se ingrijesc la fel ca ceilalti, dar cand se fac mari masculii Guppi devin agresivi.Am auzit de la vanzatoarea de la magazinul de animale si exact asa sa si intamplat la ai mei mai demult.Acum totul e ok.