| Georgiana98 a întrebat:

Stau la casa si vreau sa imi iau un caine dar pentru interior. Ma gandesc la teckel sa chiuahuah.Care mai ok si ce alte rase ceva de genul asta imi recomandati? FUNDAhappy

3 răspunsuri:
| Lorelai a răspuns:

Iti recomand bichon maltez(e f dragut) sau yorkshirre terrier(un scump). Ambii sunt de marime mica. Sa ne spui si noua la ce rasa te-ai hotarat:*

| darrio2007 a răspuns:

Nu lua chiuauhah.Risti sa nu il vezi pe fotoliu si te asezi pe el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iti recomand un bichon bolonez, e forte cret si dragut. O prietena de'a mea are si mi-e foarte drag...happy