| alinzz a întrebat:

Sunt foarte ingrijorat, catelul meu se simte foarte rau. El tot vrea sa intre in casa, cred ca ii e frica de ceva.Respira cam greu, tuseste cand vrea sa latre sau sa fuga.Si e foarte agitat.Tot se plimba prin curte ( Am auzit ca inainte sa moara, caini isi aleg un loc, incearca sa se ascunda ) Si mie mi-e foarte frica sa nu moara, si nu gasesc azi deloc un veterinar.Acum s-a pus pe o patura, intins, cand il mangaiam incepea sa suspine crying Va rog, ziceti-mi ce pot face pentru el? crying

4 răspunsuri:
| PandaEm a răspuns:

In primul rand nu te teme
in al doilea rand daca nu merge cu veterinarul,
gandeste-te bine daca nu a dus lipsa cuiva...caini fac asa cand duc dorul cuiva
nu te speria:*

| venusdoom a răspuns:

Du l cat mai repede la veterinar

| Avatar001 a răspuns:

Dulol la vetirina si va afla problema

| alinzz explică:

Nu pot sa-l duc, ca e seara sad