| Slolly a întrebat:

Tot aud intrebari despre porcii de guineaea aici...am si eu una: Cum e corect? Porcusor de Guineea sau Guineea de Porcusor?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| คlєxヅ a răspuns:

Scrofita de Guineea

| Woodenpints91 a răspuns:

Cum e corect, capră de munte sau munte de capră? straight face

| LolaLollita a răspuns:

Cum e corect: pana de vulpe la pasarie sau pana de vulpe pe palarie?

| NuMaContrazice a răspuns:

Am mai auzit pe unii care in loc de iepure neozeelandez spuneau iepure noua zeelandalaughing

| Cherilyn a răspuns:

Porcusorul e animalul, si se spune ca provine din Guineea. happy
Prin urmare, porcusor de Guineea.

| DeyutzaDeea a răspuns:

Porcusor de Guineea

| Letty03 a răspuns:

Porcusor de Guineea.

Răspuns utilizator avertizat