| nicu_8869 a întrebat:

Unde pot gasi numarul 1 din colectia mari corabii de la deagostini din26.01.2011?

4 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Nu se mai gaseste! Au scos foarte putine exemplare pentru ca nu stiau cum se va vinde! Cumpara azi numarul doi si comanda numarul 1 la telefon:
(021)4010888

| misker a răspuns:

La libraria adevarul (bineinteles daca orasul tau are libraria adevarul) deci gaseste libraria adevarul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La nr 0214010888

| raresel a răspuns:

La chioscurile cu ziare sau in librarii, cel mai sigur gasesti la chioscuri deoarece inca mai face reclama la corabie, funda?