| mardeamor a întrebat:

Va rog ajutati-ma sa gasesc un anunt cu vanzare catei Shar-pei mai ieftini.astept un link cu cel mai ieftin care il gasiti va rog un anunt recent multumesc mult

3 răspunsuri:
| spyke321 a răspuns:

Uite aici un link. www.catei-de-vanzare.ro. Aici ai diferite rase si tot ce trebuie sa stii despre ei. Greutate personalitate de unde provin etc. Si ai jos doua numere de telefoane. Suni si iti zice mei multe detalii Sper ca ti-am fost de ajutor

| AndrewBz a răspuns:

Bz_andrey_18 id de mess sau 0758848679 pentru shar-pei de vanzare 149e :d