| XoXoChiqy a întrebat:

Va rog spuneti-mi si mie niste trucuri magice pe care le pot face (dar sa nu fie toate cu carti ) va promit funda!

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| Bless_3497 a răspuns:

Iti zic eu unul : Iei o fasiuta de vreo 5-6 cm de bumbac, iar dupa aia o faci in forma de biluta si o legi cu ata de pe o papiota, iar dupa aia o uzi cu benzina sau spirt si sa o inmuiati nici prea mult nici prea putin. Dupa aceea ii dati foc si gata ai obtinut o bila de foc care o poti tine in mana fara sa te arzi!