| Aly359 a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata ceva paranormal? Sau ati putut vreodata sa faceti ceva paranormal ( ac un fel de puteri )?

Răspuns Câştigător
| SunnyDay79 a răspuns:

Mi s-a intamplat odata o chestie mai ciudata, ma trezisem din somn si am vazut o mana care a intrat prin perete.Personal cred ca a fost imaginatia mea(ar cam trebui sa nu ma mai uit la filme de groaza).

1 răspuns:
Apache
| Apache a răspuns:

Am avut un fel de repmonitie odata! :...am visat ca am facut varza teza la mate si ghici ce! chiar am facut-o... poate tr sa imi invat inaine :O