| DemonicaMrx a întrebat:

Voi stiti semne pe calculator de exemplusadinimioara cu susul in jos, inimioara, etc.) daca stiti facetile voi la raspuns va rog!
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| blansi a răspuns:

Dai pe more audlibes pe mes si iti arata acolo tot felul de chesti.

7 răspunsuri:
| ReiVaN a răspuns:

Te invat eu cum se fac tii apasat pe butonl "Alt" si apoi apesi pe tastele numerotate din dreapta

| rapgirl123 a răspuns:

Le poti gasi si la caractere hi5
http://etiopian.blogspot.com/......enger.html uite link pentru ca nu merge sa-ti dau raspuns aici, pe site.

| Lokii a răspuns:

Http://blackangel.forumz.ro/t59-semne-hi5-scripturi
:).
Fundiţă? Te rog frumos! :*

| Eka7Lyzza a răspuns:

gasesti la link`ul asta : http://pronet-tutorials.forumakers.com/t15-simboluri-hi5messetc
sper ca la astea te-ai referit :*
succes:*

| PisicutZZaJoJoo a răspuns:

♥♦♪♫♣♠▲►▼◄●○◊☺☻☼▀▄█▌▐░▒▓■□∆™
Astea sunt mai cunoscute. Poti sa Copy Paste. Stiu ca inima se face asa

| Ştefania_Ştefy_1995_digO a răspuns:

♫▲♫▲♫▲♫▲♫▲♫▲♫▲♫▲♫▲♫▲♫▲♫▲♫▲♫▲♫▲♫▲♫▲♫▲♫▲♫▲♫▲♫▲♫▲♫▲♫▲♫▲♫▲♫▲♫▲♫▲♫▲♫▲♫▲♫▲♫▲♫▲♫▲♫▲♫▲♫▲♫▲♫▲♫▲♫▲♫▲♫▲♫▲♫▲♫▲♫▲♫▲♫▲♫▲♫▲♫▲♫▲♫▲♫▲♫▲♫▲♫▲♫▲♫▲♫▲♫▲♫▲♫▲♫▲♫▲♫▲