| Abcfunny a întrebat:

Vreau o idee de pictura/desen!

Răspuns Câştigător
| inna a răspuns:

Imagineaza-ti locul unde ti-ar placea sa fi in momentul in care te apuci de pictat si inceraca-l sa-l reproduci pe foaie...vei fi uimita de ce poate sa iasatongue.

13 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Încearcă să redai...CRIZA.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Picteaja un peisaj.happyCa de exemplu : marea, apusul soarelui, rasaritul soarelui, cerul instelat.happy
Sunt multe de pictat daca ai indemanare si daca iti place sa pictezi.
Spor la lucru Miley.winking

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Curcubeu, cer senin, o casuta, la poale de munte, copii jucandu-se, 2 caini harjonindu-se, campie plina de flori, el si ea privind cu drag la copii...

Janina
| Janina a răspuns:

Uita-te pe fereastra, iesi pe balcon sunt o multime de idei!

| inna a răspuns:

Ma bucur ca ti-am fost de ajutor.:*

cami
| cami a răspuns:

Deseneaza doi calareti...mascati laughing

| Abcfunny explică:

Crissu imi place idee...
pentru.ca mi-ai dat o idee minunata ai un raspuns castigator de la mine:*

| lia a răspuns:

Un autoportret sau incearca sa redai un vis avut de tine recent happy

| ellene a răspuns:

Un chip foarte frumos... aproape de perfectiune, asa cum o percepi tu; daca ai talent poate iesi ceva super

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iepurasii sunt geniali laughing:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Realizeaza un desen in creion tip graffiti, mai exact un text.'Love' sau... ce vrei tu! happy

| madalina_7703 a răspuns:

Un camp cu flori si copaci cu o fata in centru mergand pe o alee.