| RookieCookie a întrebat:

Vreau poze cu pisici. Nu de exemplu : Este o pisica in baie si un sapun pe jumate si pisica zice : Nu trebuia sa mananc sapunul!
Sau este o pisica jucand footblal. Nu vreau site. Vreau sa imi aratati poze. Funda pentru care poze imi plac big grin

2 răspunsuri:
| helper7603 a răspuns:

Http://e-poze.info/? s=pisici&submit=Search

| alex0110 a răspuns:

File:///C:/Documents%20and%20Settings/Administrator/Desktop/pisica-face-fotosinteza.jpg
file:///C:/Documents%20and%20Settings/Administrator/Desktop/pisica-vinde-peste.jpg
file:///C:/Documents%20and%20Settings/Administrator/Desktop/pisica-nu-se-mai-poate-juca.jpg
file:///C:/Documents%20and%20Settings/Administrator/Desktop/pisici-zburatoare.jpg
file:///C:/Documents%20and%20Settings/Administrator/Desktop/pisica-se-combina-la-o-bere.jpg
file:///C:/Documents%20and%20Settings/Administrator/Desktop/doua-maxim-sase.jpg
file:///C:/Documents%20and%20Settings/Administrator/Desktop/motanul-isi-bate-joc-de-stapan.jpg
Cam atatea am. Sunt amuzante laughing.