| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa adopt o pisica! (rasa maidaneza!) Vreau sa stiu niste centre de adoptie! (locuiesc in bucuresti sector 3). As lua una de pe strada dar mi`e ca are purici si capuse, etc. Vreau una vaccinata, sterilizata, (etc. tot ce trebuie). In plus vreau doar sa arate ca o pisica maidaneza! Vreau sa stiu, de asemenea, daca este dispus cineva sa dea spre adoptie o pisica! Vreau un pui mic! [Nu stiu cum sa explic...imediat ce s`a invatat sa manance singur]. Id`ul meu este bb.denisa! In legatura cu centrul de adoptie lasati raspuns aici! In schimb contactati`ma cine ar dori sa dea spre adoptie o pisica! (Repet: PUI MIC!) Discutam pe mess detaliile! Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| oanaro a răspuns:

Ai aici lista centrelor de adoptie din intreaga tara - http://babel-thoughts.blogspot.com/......ii-si.html

1 răspuns:
| GyA_5881 a răspuns:

Am eu o pisica pe care vreau s-o dau, e femela, are 4 ani, sterilizata, nu e de rasa. Doar ca suntem in Cluj-Napoca. Daca aveti nevoie si putem gasi o solutie impreuna, va stau la dispozitie. YM adrianatgm