| ticsy a întrebat:

Vreau sa imi fac un hobby, am tot incercat dar nu am reusit.Ma puteti ajuta va rog?

Răspuns Câştigător
| curiozitatea a răspuns:

Pictat.desenat.role.patinaj.dans.handball.basketball.fotball.football de fete.sau scrie pe engleza pe youtube "bratari lucru manual."sau cred ca gasesti si pe romana.si iti arata cum sa iti faci bratari.nu din margele ci din ata :X superbehappy sper ca te-am ajutat.plz funditapuppy dog eyes?

2 răspunsuri:
| gloria_1375 a răspuns:

Ce iti place sa faci? Ai vreo pasiune? Din pasiuni se nasc hobby-urile

| ticsy explică:

Mersi de raspunsuri o sa incerc tot ce ati sugerat