| Mirunyka a întrebat:

Vreau sa imi iau un bichon femela ce nume sa-i dau?

Răspuns Câştigător
| Raraa a răspuns:

Abby, Abbye, Abi,,Aly,Ashley,Athena,Arilia,Angel,Asha,Backy, Baffy, Bizi, Bizsu, Blachy, Black, Blackie,Bishy,Bulgaras,Auras,Aurica,Diva,Bella,Bellutza,Mingiutza,Dragutza,Papusica,Chuchi,Cloe, Clover,Coditza,Cookie,Cubby,Cutza,Coco,Cocolino, Daizy, Dakota, Dali, Dally, Dalma,Donna, Ema, Emily,Eva,Faith, Fanny, Fany, Farah,Fifi,Foxy,Foxie,Gaby, Gaga,Gesy,Gloria, Gogosica, Golden,Hade, Haimanaua, Haissa, Hana, Hani, Hanna, Hannah, Iani, Iarina, Ica, Ica-mik,Irina,Jalimerra, Jamie, Jana,Jojo,Jojolina,Kadma, Kalista, Kaly, Kamy,Katy,Labus, Labuta,Larisa,Lucky,Mandra, Mara, Margotina, Marie, Nadine, Nadira, Nadra, Nana, Nancy, Naomi, Palima, Pamela, Pamy, Panda, Pandora, Papusa, Para, Paradis, Paris,Quin,Quiera,Rachel, Rada, Rafa, Raia, Raisa, Raissa, Rallsa,Saşa, Saas, Sabi, Sabrinba, Saila,Talma, Talya, Tamba, Tami, Tancutzu,Tachita,Ufo, Uma, Ura,Ursei,Ursela,Ursela,Vanessa, Vania, Varinta, Venus, Vera, Vesta, Vicky, Victorita, Viky, Vincisor, Virgina, Vivien,Westie, Whiskey, Whitey, Whitie, Whity, Whoopy, Wiki,Wanda,Xandra,Xena,Xendra,Yadira, Yasmyna, Yoco, YOYO,

Zacas, Zambila, Zambilica, Zara, Zaraza, Zaruca, Zelda, Zena, Zgubi, Zira, Zita, Zizi, Zloe, Zmeurica, Zoe, Zoly, Zuky, Zuza, Zuzi, Zuzu, Zuzulina, Zuzy. Sper ca ti-am fost de folos. Funda?

4 răspunsuri:
| AlexandraHNY a răspuns:

Ginger :X

| cess a răspuns:

Boo

| anonim_2681 a răspuns:

Bella, jessy, cara, cody, betty, sasha :p

| IuliaaandaaaIsbff a răspuns:

Pai ai putea sa-i dau un nume mai deosebit cum ar fi Pucky sau July, Trixy.Inventeaza ceva dragut...winking