| Dragos24 a întrebat:

Vresau un caine care sa fie si de paza si de companie: ciobanesc german sau ciobanesc belgian

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt cam tot pe acolo, conteaza cum il dresezi mai mult

2 răspunsuri:
| DenissaRoxana a răspuns:

Tu pe care o vrei, ciobanesc german sau ciobanesc belgian? happy
Eu as alege ciobanesc-ul german..acum depinde de alegerea ta! Sau nu am inteles intrebarea... vrei sfaturi sau ai postat un anunt?

| MyMattyBRaps a răspuns:

Dacă vrei un câine de pază, te sfătuiesc să îți iei un Ciobănesc German... E foarte jucăuș și se înțelege de minune cu copiii! Păzește familia și e foarte cuminte...;-)
Sper că te-am ajutat! :-D