| SwiTc3r a întrebat:

Ziceti-mi niste melodii noi ale lui justin bieber, michael jackson, miley cyrus, eminem? va rog, ca ascult tot aceles melodii de ma doare capu! pls dau funda la cele mai bune melodii, si vot bun la toate raspunsurile!

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Justin bieber si miley cyrus...
michael jackson.e mort cum ai vrea sa scoata melodii noi?
eminem :
? 1) D12 - Hit me with your best shot
? 2) Diddy Dirty Money ft. Eminem - Hello Good Morning
? 3) Eminem - Cocaine
? 4) Eminem ft. Jay-Z, Dr. Dre, Stat Quo, Ca$his & 50 Cent - Syllables
? 5) Eminem ft. Nas - Topless
? 6) Lloyd Banks Feat. Eminem – Where I’m At
? 7) T.I Feat. Eminem - All She Wrote
? 8) Eminem Feat. Dr Dre - I Need A Doctor
? 9) Eminem & Royce Da 5’9 - Echo
? 10) Eminem & Royce Da 5’9 – Living Proof
? 11) Lloyd Banks - Celebrity Ft Akon & Eminem
? 12) Rihanna ft. Eminem - Love The Way You Lie Pt.2
? 13) Nicki Minaj ft. Eminem - Romans Revenge

7 răspunsuri:
| ioanaioana a răspuns:

O inviat michael jackson? thinking

| NothingImportant200 a răspuns:

Parca Michael Jackson era mort thinking Si daca e mort nu prea cred ca scoate melodii noi din mormant, dar cine stie, poate ca sunt eu mai inceata si nu stiu ca a inviat thinking

| SwiTc3r explică:

Pai da dar imi trebuie niste melodii noi mai ales la michael jackson ca nu le-am ascultat toate si mai is o gramada! va rogg! si daca se poate si dealui miley cyruslove strucklove strucklove struck

| SwiTc3r explică:

L

| SwiTc3r explică:

Mah! lasatil pe michael jackson, justin bieber si eminem si mai ziceti-mi de ale lui miley cyrus ca nu am auzit prea multe pls love struck

| Kissmeshean a răspuns:

Justin Bieber-DrBieber,Born to somebody, where are you now, that shout be me

| Aliosha a răspuns:

Daria : Michael Jackson e mort nu era, si nu inteleg dc puneti intrebari idioate, cauta dracu pe google ca pentru asta s-a inventat si daca pui o intrebare pune'o la categoria din care face parte.E plin de copii de 10-11 ani care pun cele mai tampite intrebari posibile si pote altii care poate chiar au nevoie de ajutor nu au loc de voi.