| danutz0902 a întrebat:

A bagat cineva o poza cu mine pe facebook si nu vrea sa o stearga cum fac sa o sterg definitiv chiar daca ea nu vrea? urgent funda

3 răspunsuri:
| iulianr a răspuns:

Raporteaza respectiva persoana si poate cei de la Facebook vor lua masuri. Oricum, poza nu poate fi stearsa definitiv, deoarece cei de la Facebook stocheaza toate informatiile intr-un server si nu mai sunt sterse.

| TheAnonimous3037 a răspuns:

Nu te ajuta la nimic acel report.Incearca sa-l convingi sa o stearga.

| WUB a răspuns:

Ai undeva prin opțiuni la acea poză să raportezi poza, încearcă să o raportezi spunând că este cu tine și nu dorești să mai fie pe facebook.