| YouWasted5SecondsOfYourTimeToReadMyName a întrebat:

A cumparat cineva de pe EVO.MAG? sunt seriosi?

4 răspunsuri:
| IonutzMariusz a răspuns:

Eu zic că sunt, din moment ce produsul a ajuns la destinație intact și fără probleme de funcționare.
Dar seriozitatea nu se contorizează în cât de bine funcționează acel produs ci de serviciile oferite (post-garanție, apel call centre, extra-garanție, rate direct fără bancă)

| mihai69 a răspuns:

Da; și da.

| WhiteLife a răspuns:

Da, am cumparat si sunt seriosi si e cuvant. Daca ai probleme mai degraba le-ar rezolva decat sa li se strice reputatia.

| Gabiiiiiii a răspuns:

Da. Eu.
Am luat de la ei un telefon ( 700 lei ), a ajuns super repede, chiar daca stau departe de Bucuresti, mai exact Suceava.
A venit cu o problema, m-a sunat, l-am trimis si am primit unul nou, pe costurile lor. Mai am si rude care au luat de la ei.
Poti comanda cu incredere.