| AliinaSomerhalder a întrebat:

Adresa mea de facebook e facebook.com/xxx.lalaband.4ever... Nu-mi mai place LaLaaaa! Cum schimb? Numai vreau sa mai am numele asta :! Dau funda daca ma ajutati happy

3 răspunsuri:
| AliinaSomerhalder explică:

Am uitat sa mentionez ca e a doua oara cand schimb numele si acum numai merge... O fi din cauza ca l-am mai schimbat odata?

| PerianuPaula99 a răspuns:

Intra la setarile contului, apoi da-i la nume si ti-l schimbi.

| Cristina1994c a răspuns:

Intra in setarile generale ale contului si schimbi de la nume de utilizator. Iti vei da seama cand vei intra acolo