| anonim_4396 a întrebat:

Ajutati-ma sa-mi aleg cel mai potrivit loc, caci eu sunt total indecisa. Planuiesc sa ma duc la concertul lui Lady Gaga de la national Arena numaidecat, si sunt dispusa sa dau o suma mare de bani pe un bilet, asa ca imi doresc sa fiu multumita de locul pe care il voi avea. Cele mai scumpe locuri de la tribuna 1, (http://bilete-lady-gaga.myticket.ro/......ll.html)nu sunt insa "in fata" scenei si pot sa aleg in locul lor tribuna din dreptul lor, cu bani mult mai putini.Insa locurile asta cele mai bune in care ai unde te aseza, nu vor fi in acelasi plan cu scena, intrucat aceasta e tocmai in fund, iar pe gazon vor mai fi multe persoane mult mai aproape de scena (in fata ei). Un bilet la gazonul A costa 345 lei, mult mai putin decat 475 de lei, cat ar costa biletul de la tribuna, si voi fi chiar in fata scenei. Dar daca va fi ingramadeala si nu o sa apuc sa ajung langa ea? Asa la tribuna imi am locul asigurat. Cum as putea sa ajung chiar in dreptul scenei la gazon? Trebuie sa ajung mai devreme?( in conditiile in care mai exista si pachetul early entrance in aceeasi zona unde ai dreptul sa iti alegi tu locul inaintea celorlalti, dar ma indoiesc ca cineva ar da 890 de lei pe el...sau cine stie?)VA rog sa ma ajutati! Promit FUNDA si VOT!( p.s cine mai merge la concert?)

3 răspunsuri:
| lightblueC a răspuns:

Iti admir gluma infantila happy Ce conteaza ce varsta am? Oricum Te asigur ca nu sunt o mucoasa de 13 ani.Totusi as avea o nedumerire... daca nu sunt prea indiscreta, care-i faza cu satana de pe avatarul tau?

| madan a răspuns:

Dispun de 2bilete laconcertul Lady Gaga, Inel 1, sector 102. 0768551902 sau fragrances09@yahoo.com

| Dumitrache_Adria_1978 a răspuns:

Am 4 bilete la Lady Gaga Gazon B - pretul este de
50 lei se ridica din Vitan / Dristor
70 lei cu livrare ( comoditatea se plateste )
Contact: