| Melyssuka a întrebat:

Ajutati-ma urgent!crying( Nu-mi mai merge facebookul! Am vrut sa ma loghez si uitati ce-mi apare : Cont dezactivat Your account has been disabled. If you have any questions or concerns, you can visit our FAQ page aici. Ce inseamna?crying Funda uriasa! Va rog ajutati-ma! E singurul meu Facebook care il am de cand sunt micasad! Si nu vreau sa-l schimb!crying Va rog ajutati-ma. Funda!crying

Răspuns Câştigător
| HermioneLove a răspuns:

Si la o prietena de-a mea s-a intamplat asa! Sincer mie odata mi s-a intamplat la un cont cu Alina Eremia dar dupa o vreme si-a revenit! happy
Trimitele un mesaj celor de la facebook si explica-le situatia!(de preferat ar fi sa le trimiti in engleza)
Daca nu se intampla nimic tot ce poti face este sa-ti faci altul!
Mult succes!winking

5 răspunsuri:
| wforweirdo a răspuns:

Vai, ce tragedie!

| alexalexandrusincerul a răspuns:

Stai fara, oricum te influenteaza in rau, si cand iti vei da seama va fi prea tarziu, din pacate.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce urgenta ai. am crezut ca ai ramas intepenita in wc. daca ai facut prostii pe fb ti l au suspendat ce sa iti facem noi?

| cammm a răspuns:

Pai Facebook ti-a suspendat contul.Fie te-au prins ca nu foloseai numele real, fie ai pus niste poze mai dubioase pe profil sau te-au descoperit ca ai 2 conturi.
Toate cauzele de mai sus sunt impotriva politicii facebook. Poti sa le trimiti un mail la disabled@facebook sa ii intrebi de ce ti-au suspendat contul.
https://www.facebook.com/......tps?/help/

Cu placere:)

| pandispan2011 a răspuns:

Vezi sa nu ti se astupe wizda! doamne, sariti!