| anonim_4396 a întrebat:

Ajutor! Cine sta in Tg Mures si imi poate da ceva informatii despre preturi de inchiriere garsoniere/apartamente 2 camere? Care zone ale orasului sunt mai ok? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| liana_1822 a răspuns:

Din cate stiu eu garsonierele sunt cam de la 120 E si ajung chiar si pana la 200 E. Apartamentele cu 2 camere incep cam de la 150 E si ajung si la 250 E. Depinde si de pretentii... Zonele mai bune sunt centru, cartierul Tudor, Dambu Pietros, 7 Noiembrie, Aleea Carpati, Aleea Cornisa. Daca te mai pot ajuta cu ceva ma poti cauta in particular. O seara faina!

2 răspunsuri:
| Aliyaa a răspuns:

Cauta si u pe net la inchirieri imobile in Targul Mures http://www.vanzari-inchirieri.ro/

| dany4 a răspuns:

Eu sunt din mures stau in tudor, cea mai buna zona, cam intre 150-200 de euro gasesti