| DjBl3ndar a întrebat:

Am 13 ani si sunt cu un baiat de 14 ani de 1 luna iar acum cateva zile mi-a spus unei prietene sa-mi spuna ca nu ma mai place. Dar el inca se mai uita la mine si ma priveste in ochi foare lung. Si mai e o problema, cand eram cu el a aflat toata scoala ca sunt cu el. As vrea sa stiu daca ma mai iubeste? Va rog ajutati-ma crying

Răspuns Câştigător
| annakarenina a răspuns:

Uite id-ul meu : nestor_aav , te ajut asa .

6 răspunsuri:
| ProjectJackpot a răspuns:

De unde, Dumnezeule, sa stim noi? Oricum, esti prea mica pentru o relatie serioasa, macar daca aveai 15 ani..mai astepta, ceea ce simt tu pentru el este atasament. (parerea mea)

| Alondrasarah a răspuns:

Si eu am fost in aceeasi situatie

lasa-l p el in limba dupa tine...
nu il mai bagi prea mult in seama
.

si ai sa vezi cu timpu ca te va place din nou
si va realiza
ca a facut o mare gresealawinking

bafta :*

| MangekyouSharingan a răspuns:

Intreba-l

| MangekyouSharingan a răspuns:

Sau mai bine sarutal si vezi ce zice

| Punctulets_2945 a răspuns:

Mai bine vorbesti cu el si ii spui direct tot ce te doare. Dar esti inca cam micuta sa "suferi" din dragoste. big grin

| Alinutza_8819 a răspuns:

Poate s-a indragostit de altcineva>eu zic ca n-ar trebui sa suferi dupa el crezi ca baieti nu mai sunt.Stii proverbu ala ca mine sunt putine da ca el sunt toti.Sau poti sta cu el de vb sa vezi ce zice.Si o sa vezi ca iti vei gasi p cineva care sa te iubeasca mai mult.Hai nu mai fi suparata din cauza unui baiat ce naiba ai si tu demnitate ca doar esti fatakissSper ca ti-am fost de folos:*