| daniela_7403 a întrebat:

Am auzit azi ca cica poti sa-ti faci cartea verde(green card USA), cum nu stiti? am gasit un sait ceva cu loteria dar n-am reusit sa fac pana la urma, ajutati-ma daca stiti, si pentru ce anume se face asta, am inteles ca cica daca vrei la America.

1 răspuns:
| thealchemist a răspuns:

Nu te sfatuiesc, este o cursa. sa cistigi loteria e foarte putin probabil, dar datele tale ramin in sistem si intri in categoria celor care nu mai primesc viza deloc, pentru ca se va considera ca exista riscul sa ramii acolo ilegal.