| Alexutza_5226 a întrebat:

Am auzit de o cale mai usoara in Metin2 care e SUPER si cred ca stiti de ea big grin. Este vorba de hackbig grin(Ajuta sa nu mai esueze nimic, experienta, pescuit, yang etc.). Ceea ce vreau eu sa stiu este daca sunt interzise. Daca nu sunt interzise dati-mi niste site-uri cu hack-uri plss happy

primul RASPUNS primeste fundita love struck

Răspuns Câştigător
| imyu a răspuns:

Sunt interzise. daca esti prinsa de GM iei BAN!
iti recomand serverele private daca deja te descurci la metin. da nu prea pare

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sunt interzise, nu te sfatuiesc sa le folosesti, ca... te alegi cu un bann frumos de 12 lunibig grin

| Chii4EveR a răspuns:

1) Da, sunt interzise
2)Nu mai merg folosite hack-urile deoarece a fost aplicat HackShield in joc (adica respinge orice hack si te scoate din joc)winking