| Xname a întrebat:

Am boxe+microfon care este incorporat in webcam.Deci mufele din spate pentru audio si microfon sunt ocupate. Daca vreau sa bag casti+microfon in FATA trebuie scoase cele din spate?
L. E. Iesirile usb functioneaza, dar castile merg doar daca le bag in spate, daca le introduc in fata in timp ce sunt si boxele si microfonul principal, parca ar fi inexistente straight face

2 răspunsuri:
| CybeRAthlete a răspuns:

E o chestie in comert gen double jack... intra 2 mufe jack intr-o cutiuta de plastic si iese doar o mufa. incearca cu asa ceva... consta in jur de 2-3 RON.
bafta

| Alias2032 a răspuns:

Nu trebuie cumparat nimic, verifica foarte bine setarile de la driver si de la pc pentru ca trebuie sa aive setari sa nu mai fie inexistente in fata, ele pur si simplu sunt dezactivate de aceia ti se pare ca nu funcioeaza.