| fiz a întrebat:

Am cont pe youtube si nu am primit de email de confirmare, ce adresa de email trebuie sa am ca sa functioneze?

Răspuns Câştigător
| MeoKidu a răspuns:

Salut!
Nu conteză, merge si cu Yahoo! Căteodată primeşti confirmarea mai greu. Mai aşteaptă puţin. Sau probabil ai scris adresa greşit.
Baftă!

2 răspunsuri:
| Pawesome a răspuns:

La contul de pe youtube se poate sa iti scrii si nr de tel si sa primesti un cod pe care sal scrii
(cel putin spun asta din propria experienta) sau poate ca nu e nevoie.Am doua conturi si nu am primit mesaj de verificare dar merg

| Adelinushka a răspuns:

Incearca sa faci inca unul daca pe acela nu sa primit