| OoXxFrEsHxXoO a întrebat:

Am de facut un proiect pentru scoala despre un film frumos ( cu mai multe parti ) numai ca eu nu stiu niciun film cu mai multe parti...sad decat Harry Potter dar majoritatea clasei o sa faca despre Harry Potter si eu vreau ceva diferit sad
Proiectul mi-l fac singura eu vreau doar o idee de film happy apoi o sa ma uit pe net happy
fundita :X

Răspuns Câştigător
| G48ri3l a răspuns:

Lord of the rings. Este trilogie. Arma mortala I, II, III si IV

11 răspunsuri:
| ŦąñťäsÿĶïŝš a răspuns:

Stapanul inelelor

| Lora a răspuns:

Prison breack

| 100SweetSmile4you a răspuns:

Mie mi-a plăcut foarte mult filmul „Fallen"(„Căzut din cer"). Este o trilologie, așadar este alcătuit din trei părți.
Dacă vrei, poți face un proiect despre el.
Mult succes!

| crissmay a răspuns:

Ai putea sa faci despre filmul Shrek are multe parti (1, 2,3, 4.),Academia de politie(comedie), Singur acasa(e un film frumos)...Cam atat stiu, sper ca te-am ajutatwinking

| onik91 a răspuns:

Ice age laughing

| ADRIANA_1393 a răspuns:

Razboiul stelelor sau film de groaza saw ::tonguesper ca ti-am fost de folos :X:X:X

| Shery a răspuns:

Twilight, cronicile din narnia, lord of the rings, underworld... daca imi mai amintesc iti zic.

| Ingerash a răspuns:

Stapanul inelelor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Saw, the grudge. Filme Horror... dar au mai multe parti laughing

| Iuly_6439 a răspuns:

Slumdog Millionaire happy e interesant si cunoscut

| yumenathalie a răspuns:

Stapanul inelelor,Twilight,Piratii din Caraibe,Resident Evil:X,Fast and Furious,Mizerabilii(asta sigur ar fi o idee originala in plus e superb filmul)Matrix, Madagascar, Night at the museum. Sper ca o sa iti foloseascabig grin